Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner

Dziś bardzo zwięźle i na temat, trochę dla uspokojenia sumienia, recenzja Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner. Bardzo nieprzyjemnym jest wystawianie negatywnych opinii, jednak i takich nie może zabraknąć. W końcu nie wszystkie produkty, nawet naszych ukochanych marek, będą spełniać zarówno nasze oczekiwania, jak i obietnice producenta. Płynny eyeliner przychodzi do nas w klasycznej formie pojemniczka z pędzelkiem w nakrętce. To produkt niestety nie wart swojej ceny i w naszych drogeriach znajdziemy o wiele lepsze i tańsze kosmetyki. Ale po kolei – dlaczego sie nie polubiliśmy?

Pędzelek

Niestety bardzo twardy. Nigdy nie miałam tak twardego pędzelka, który jednocześnie nie był czymś w typie gąbeczki. Z tego tytułu łatwo się ukłuć i oczywiście wszystko popsuć. Ta twardość byłaby OK, gdyby w parze z nią szła precyzja. Nie jest tak i, moim zdaniem, na rynku znajdziemy tańsze i dokładniejsze eyelinery. Oczywiście można nauczyć się nim operować i już po kilku próbach kreski wychodziły mi nawet akceptowalne – niemniej jednak musiałam się przy tym namęczyć i zajmowało to cenny czas. Według mnie niepotrzebne zamieszanie, bo uzyskiwany efekt nie wynagradza włożonego wysiłku.

Pędzelek Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner
Pędzelek Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner

Formuła

Eyeliner kruszy się na powiece. W tym względzie rzeczywiście jest wodoodporny, ale zdecydowanie nie jest egzystencjoodporny i już po kilku godzinach po prostu bytowania na powiece – wędruje. Jeśli lubicie nałożyć kilka warstw na siebie możecie mieć z tym problem. Odczekując zbyt długą chwilę z kolejnym pociągnięciem udało mi się zedrzeć pierwotną kreskę. Produkt jest zupełnie nieodporny na tarcie. Lekkie, nieopatrzne zahaczenie o kreskę kończy się skruszeniem. Z zalet, to eyeliner nie odbija się na powiekach… ale to marne pocieszenie.

Opakowanie

Całość wykonana jest z solidnego i grubego plastiku. Zdecydowanie więc nic dramatycznego nie stanie się nam z nim w torebce, czy kosmetyczce. Obudowa pędzelka jest dość spora, ale zdecydowanie nie jest niewygodna. Pod tym względem Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner jest bardzo przyzwoitym eyelinerem.

Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner
Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner

Podsumowanie

W naszych przydomowych drogeriach znajdziemy o wiele lepsze produkty, w niższych cenach. Z płynnych elelinerów chociażby Eveline Celebrities Eyeliner. Z trwałą formułą, precyzyjnym pędzelkiem i przyjemnym aplikatorem. Jeśli jesteśmy gotowi wydać trochę więcej – lepiej sięgnąć po Clinique, Pretty Easy Liquid Eyelining Pen. Osobiście nie kupię ponownie Missha The Style Liquid Sharp Eyeliner.

Cena: 30-40 zł

Zalety: Wady:
solidne opakowanie twardy pędzelek
wodoodporny kruszy się
nieprecyzyjny aplikator
problematyczna formuła – ciężko nałożyć kilka warstw, kruszy się i brudzi okolice oczu

Zobacz także

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *