Czym jest ten blog & disclaimer

Blog jest prywatną stroną w całości tworzoną przeze mnie. Odzwierciedla moją pasję do koreańskiej pielęgnacji i jego zadaniem jest dostarczyć wnikliwych recenzji produktów oraz informacji o technikach dbania o cerę. Głównie skupiam się na kosmetykach koreańskich, choć często sięgam również po inne, o ile znajdują się w zasięgu przyjętych przeze mnie zasad pielęgnacyjnych. Staram się też możliwie często szukać zamienników drogeryjnych dla proponowanych rozwiązań. Znajdziecie tu również zawstydzającą ilośc nerdowato – składnikowych pogadanek, szczególnie w kontekście ślimaków (#snailove), za co z góry przepraszam ? .

Jeśli masz ochotę skontaktować się ze mną możesz zawsze skorzystać z prowadzonych przeze mnie mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, Google+, BlogLovin) lub napisać na [email protected].

Czym ten blog NIE jest?

Nie twierdzę, że jestem w jakikolwiek sposób wykwalifikowanym ekspertem medycznym, nie posiadam wykształcenia w kierunku kosmetycznym. Wszystkie recenzje odzwierciedlają moją prywatną opinię oraz doświadczenia z użytkowania danego produktu.

Pamiętaj proszę, że pielęgnacja cery jest kwestią bardzo indywidualną. Produkty, które moja cera ubóstwia, Twoja może bardzo agresywnie odrzucić i odwrotnie. Obiecuję jednak, że wszystkie napisane przeze mnie teksty zawierają prawdziwe informacje i solennie przykładam się do każdego artykułu, popierając go jednocześnie dokładną analizą składu i możliwych substancji drażniących. Mimo nawet najlepszych intencji nie może to stanowić odpowiednika profesjonalnej porady medycznej. Jeśli zmagasz się z poważnymi problemami skórnymi skontaktuj się ze specjalistą.

Copyright

Wszystkie zamieszczone teksty oraz zdjęcia zostały stworzone przeze mnie (o ile wyraźnie nie zaznaczono inaczej), stanowią moją własność i nie mogą być wykorzystywane bez mojej wiedzy oraz zgody.

Jeśli chcesz podzielić się moim artykułem w całości lub go udostępnić w mediach społecznościowych za pomocą przycisków pod tekstem – nie krępuj się ? . Proszę jedynie o 3 rzeczy:

  1. nie modyfikuj napisanych przeze mnie treści,
  2. nie wykorzystuj/przeklejaj dużych części tekstu bez poinformowania mnie uprzednio o tym,
  3. nie wykorzystuj moich treści w celach komercyjnych.

Jeśli zamieszczasz gdzieś mój artykuł pamiętaj o zalinkowaniu do oryginału ? .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *