Skin79 Pink Energy Eye Gel – recenzja żelu pod oczy

Coś wspaniałego ? . Skin79 Pink Energy Eye Gel to rewelacyjny krem żel z aplikatorem typu roll-on. W kilka chwil poradzi sobie z opuchlizną w okolicach oczu, czy szarym i nieobecnym spojrzeniem. Efekty, szczególnie w kwestii zmniejszenia porannego obrzęku, widać praktycznie od razu i są zachwycające. Sama żelowa formuła też wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów – zapraszam do przeczytania pełnej recenzji.

Opakowanie oraz aplikator

Tak, to będzie jeden z tych postów, gdzie wszystko będzie mi się podobać ? . No więc opakowanie jest urocze, estetyczne i … różowe. A jak powszechnie wiadomo, wszystko, co różowe jest lepsze. Tubka mieście w sobie 15g produktu.

Aplikator w formie roll-on pomaga pozbyć się worków pod oczami poprzez delikatny masaż. Dodatkowo, takie działanie na skórę, wspomaga wchłanianie się składników odżywczych. Metalowe kuleczki nie zacinają się i nie przeszkadzają, wręcz (tak jak założył producent) ułatwiają rozprowadzenie produktu. No i … to naprawdę przyjemne ? .

Skin79 Pink Energy Eye Gel aplikator
Aplikator Skin79 Pink Energy Eye Gel

Formuła, skład i właściwości

Skin79 Pink Energy Eye Gel ma postać bezbarwnego i bezzapachowego żelu. Skład produktu sprawdzałam z CosDNA w poszukiwaniu rzeczy drażniących, niepokojących, ale i tych dobroczynnych. Znajdziemy tu sporo substancji nawilżających oraz naturalnych roślinnych ekstraktów. Oczywiście, jak prawie każdym kosmetyku, występują związki potencjalnie drażniące, ale w moim odczuciu jest ich stosunkowo niewiele i są one używane niezwykle często. Jeśli macie tendencje do kłócenia się z kosmetykami koniecznie przeanalizujcie skład (link powyżej) żeby zobaczyć, czy na liście nie ma czegoś, co wiecie, że Wam nie służy. Należy mieć na uwadze, że żel zawiera alkohol. Jego użycie ma na celu nadanie produktowi struktury oraz zapewnienie lepszego wchłaniania się składników wgłąb skóry. Osobiście nie odnotowałam negatywnych efektów z tym związanych, dobrze mieć jednak świadomość jego obecności.

Jak stosować?

Producent zaleca stosowanie rano i wieczorem. Najbardziej przyjemne efekty zobaczycie jednak rano, gdy zniweluje worki pod oczami ? . Wykonuję delikatny masaż mając na uwadze kierunek rozprowadzania produktu, tak żeby nie naciągać bezsensownie skóry (na co warto zwracać uwagę zawsze, niezależnie od produktu i aplikatora). Czyli pod oczami od zewnętrznego do wewnętrznego kącika, a na powiece w kierunku przeciwnym.

Skin79 Pink Energy Eye Gel

Podsumowanie Skin79 Pink Energy Eye Gel

Przede wszystkim ten produkt naprawde działa. Aż sama jestem zdziwiona. Zawsze stosowałam kremy pod oczy z większym lub mniejszym sukcesem, ale tutaj Skin79 naprawdę mnie kupił ? . Dzięki żelowej i lekkiej konsystencji nie ma najmniejszych problemów z nakładaniem kremu pod makijaż. Aplikator świetnie „rozrabia” moje poranne worki. Dodatkowo cera rzeczywiście jest nawilżona i napięta. Dla mnie to strzał w 10tkę.

Cena: 70-80 zł

Zalety: Wady:
kojąca, żelowa formuła  alkohol w składzie
szybko się wchłania
aplikator roll-on
dostępność (zarówno online jak i offline, np. Douglas)

Próbowaliście kiedyś aplikatorów w stylu roll-on lub porannego masażu?

Zobacz także

2 komentarze

  1. Miałam, skończyłam i.. nie mam ochoty wrócić. Aplikacja bardzo na plus, kuleczki były super! Ale samo działanie kosmetyku nie na moje potrzeby. Chciałam nawilżenia, a dostałam takie sobie.

    1. Tak, masz rację – to jest delikatny żel ? Mi taki poziom nawilżenia na dzień jak najbardziej odpowiada, szczególnie pod makijaż. Jednak jeśli ktoś lubi bardziej konkretne kremy to może się rozczarować. Niemniej ciężko byłoby podobny aplikator zastosować przy bardziej treściwej formule, więc chyba takie „coś za coś” tu wyszło ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *